Bakluckeloppis

Årets bakluckeloppisar på Tuna Parks parkering är flyttade lite närmare campingen än tidigare, det innebär fler loppisplatser.
Vi kör varannan söndag mellan 9.00-14.00.
Uppackning för säljare sker 7.30-9.00.
-----------------------------
Så här bokar du en säljplats
Mejla loppan@ftok.se och uppge:
1. Namn
2. Telefonnummer
3. Vilket datum du önskar boka
4. Om du har husbil, släp eller annan stor bil?
5. Eventuellt önskemål av plats (om du inte önskar en speciell plats så tilldelar vi dig en)
6. Eventuellt önskemål om att stå bredvid någon kompis.
När du fått en bekräftelse på att det finns platser kvar så, så måste du betala omgående, annars så kanske du mister platsen. Vi kan inte hålla platser. Vi kommer inte att skicka ut några betalningspåminnelser.
Du får en bekräftelse på din betalning och vilken plats du får efter betalning. (Notera platsen och ta med dig den på loppisdagen och leta dig fram till din plats genom att följa skyltningen.)
Du kan avboka och få tillbaka pengarna fram till en vecka innan loppisen. Avbokning sker via mejl till loppan@ftok.se eller sms till 073 76 03 433 Viktigt att avboka i så god tid som möjligt.
Priser för att sälja
120 kr för ”utan bil” plats
160 kr för ”vanlig” plats
260 kr för vissa Kantplatser
320 kr för husbil och bil med släp
Betala med Swish. Swishnummer: 123 20 66 397 (skriv som meddelande vilket/vilka datum du betalar för). Har du inte Swish så säg till så löser vi betalningen på annat sätt.
Frågor kan mejlas till loppan@ftok.se